Kerhopäivän uusi ilme 8.3.2012
Kunniamerkkien saajat yhdistyksen 35 v. juhlassa 22.3.2012 Vapari
Kunniamerkkien saajat yhdistyksen 40 v. 23.3.2017 juhlassa Vaparissa
Vierailu eduskunnassa 13.4.2018.
V‐S piirin Boccia‐turnaus 19.2. – 20.2.2019 Littoisten Monitoimitalo/Kaarina
2. Kaarina II
Päivi Aaltonen kapt.
Timo Kurki
Hilkka Tourunen
Anna‐Maija Lindfors

Yhdistyksen hallitus. 2019

 

puheenjohtaja. Marja-Liisa Sipilä p. 050 320 7853 sipil.marjal@gmail.com

varapj. Reijo Rainio p. 040 5432 674                    reijo.rainio@pp.inet.fi

Arto Degerholm p. 040 8421 505                         arto.degerholm@artsahko.fi

Martti Holtti. p. 0400 227 259                             martti.holtti@luukku.com

Katariina Paimander p.0400 209 231                    katariina.paimander@pp.inet.fi

Liisa Pihkanen p. 0400 955 544                           pihkanen.liisa@gmail.com

Pirkko Rytinki p. 040 573 7408                            pirkkoliini@suomi24.fi

sihteeri. Hannele Jalo p. 045 121 8107                jalo.hannele@gmail.com

 

varajäsenet:

Satu Lehto. p. 040 734 7909                               satusevera@gmail.com

Toini Palohuhta p. 0400 523 408                          - - -

Marja-Liisa Kantola p. 050 354 0920                    marja1712@gmail.com

Kaisa Tuominen p. 040 756 4393                         kale.tuominen@gmail.com

                         

 

 

 

Kaarinan Eläkkeensaajat ry 2019.

Virkailijoiden yhteystietoja :

 

Puheenjohtaja Marja-Liisa Sipilä

osoite: Oppipojankuja 6, 20780 Kaarina

sähköposti: sipil.marjal@gmail.com

 

Sihteeri Hannele Jalo 

osoite: Kiesikatu 1 as. 23 20780 Kaarina

puh. 045 121 8107

sähköposti: jalo.hannele@gmail.com

 

Rahastonhoitaja Pirkko Rytinki​

osoite: Laiduntie 1 A 12 20780 Kaarina

puh. 040 573 7408​

sähköposti pirkkoliini@suomi24.fi

 

Jäsenasioittenhoitaja Liisa Rainio

osoite: Koristonkaari 10 A 20, 20780 Kaarina

puh. 050-5356169

Sähköposti: liisa.rainio@elisanet.fi

 

 

Matkanvetäjät

Liisa Pihkanen p. 0400 955 544   pihkanen.liisa@gmail.com

Satu Lehto. p. 040 734 7909        satusevera@gmail.com

 

Matkat voi maksaa myös tilille FI67 5710 8320 1370 97 Viite 20174

 

Kotisivusta vastaa. Reijo Rainio. p. 0405432674

sähköposti: reijo.rainio@pp.inet.fi


Anna palautetta Kaarinan Eläkkeensaajat ry:n toiminnasta

tämän sivun yläosan vasemmasta kulmasta  " anna palautetta "

osiosta. Palaute ohjautuu kotisivun ylläpitäjälle.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                    
        
 
 
  
 
 
 

        

                                     1