Kerhopäivän uusi ilme 8.3.2012
Kunniamerkkien saajat yhdistyksen 35 v. juhlassa 22.3.2012 Vapari
Kunniamerkkien saajat yhdistyksen 40 v. 23.3.2017 juhlassa Vaparissa
Vierailu eduskunnassa 13.4.2018.

Yhdistyksen hallitus. 2018

 

puheenjohtaja. Marja-Liisa Sipilä p. 050 320 7853 sipil.marjal@gmail.com

varapj. Reijo Rainio p. 040 5432 674                    reijo.rainio@pp.inet.fi

sihteeri.Leena Aalto p. 0400 526 397                   leena.aalto@kaarina-seura.net

Arto Degerholm p. 040 8421 505                         arto.degerholm@artsahko.fi

Katariina Paimander p.0400 209 231                    katariina.paimander@pp.inet.fi

Liisa Pihkanen p. 0400 955 544                           liisa.pihkanen@elisanet.fi

Toini Palohuhta p. 0400 523 408                            ei sähköpostia

varajäsenet:

Martti Holtti. p. 0400 227 259                             martti.holtti@luukku.com

Satu Lehto. p. 040 734 7909                              satusevera@gmail.com

Marja-Liisa Loponen. p. 050 325 1184                 markku.loponen@saunalahti.fi

Aila Virta p. 044 309 0341                                     ei sähköpostia

                         

 

 

 

Kaarinan Eläkkeensaajat ry 2018.

Virkailijoiden yhteystietoja :

 

Puheenjohtaja Marja-Liisa Sipilä

osoite: Oppipojankuja 6, 20780 Kaarina

sähköposti: sipil.marjal@gmail.com

 

Sihteeri Leena Aalto

osoite: Paraistentie 14 as. 12​, 20780 Kaarina​

sähköposti: leena.aalto@kaarina-seura.net

 

Rahastonhoitaja Leena Leino

osoite: Munkkeentie 2, 21620 Kuusisto

puh. 050 302 1761

sähköposti leino.leena1@gmail.com

 

Jäsenasioittenhoitaja Liisa Rainio

osoite: Koristonkaari 10 A 20, 20780 Kaarina

puh. 050-5356169

Sähköposti: liisa.rainio@elisanet.fi

 

Tiedottaja: Katariina Paimander

osoite: Kylliäisentie 29, 21620 Kuusisto 

puh .0400 209 231

Sähköposti: katariina.paimander@pp.inet.fi

 

Matkanvetäjät

Liisa Pihkanen p. 0400 955 544   liisa.pihkanen@elisanet.fi

Satu Lehto. p. 040 734 7909        satusevera@gmail.com

 

Matkat voi maksaa myös tilille FI67 5710 8320 1370 97 Viite 20174

 

Kotisivusta vastaa. Reijo Rainio. p. 0405432674

sähköposti: reijo.rainio@pp.inet.fi


Anna palautetta Kaarinan Eläkkeensaajat ry:n toiminnasta

tämän sivun yläosan vasemmasta kulmasta  " anna palautetta "

osiosta. Palaute ohjautuu kotisivun ylläpitäjälle.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                    
        
 
 
  
 
 
 

        

                                     1