Kerhopäivän uusi ilme 8.3.2012
Kunniamerkkien saajat yhdistyksen 35 v. juhlassa 22.3.2012 Vapari
Kunniamerkkien saajat yhdistyksen 40 v. 23.3.2017 juhlassa Vaparissa
Vierailu eduskunnassa 13.4.2018.
V‐S piirin Boccia‐turnaus 19.2. – 20.2.2019 Littoisten Monitoimitalo/Kaarina
2. Kaarina II
Päivi Aaltonen kapt.
Timo Kurki
Hilkka Tourunen
Anna‐Maija Lindfors

Yhdistyksen hallitus. 2021

 

puheenjohtaja. Marja-Liisa Sipilä p. 050 320 7853 sipil.marjal@gmail.com

varapj. Reijo Rainio p. 040 5432 674                    reijo.rainio@pp.inet.fi 

Arto Degerholm p. 0408421 505                          arto.degerholm@kaarina.fi

Marja-Liisa Kantola p. 050 354 0920                    marja1712@gmail.com

Liisa Pihkanen p. 0400 955 544                            pihkanen.liisa@gmail.com

Liisa Vesma p. 040 594 4064                               liisa.vesma@gmail.com

Marja-Leena Virkki p. 045 320 6119                     virkkimarjaleena@gmail.com

sihteeri: 

Liisa Pihkanen p. 0400 955 544                        pihkanen.liisa@gmail.com

 

varajäsenet: 
Timo Kurki p. 044 328 0950                                timok.kurki@gmail.com

Katariina Paimander p.0400 209 231                    katariina.paimander@pp.inet.fi

Satu Lehto. p. 040 734 7909                               satusevera@gmail.com

Tuula Kaukonen. 044 353 5184                           tellervotuula@gmail.com

 

Kaarinan Eläkkeensaajat ry 2021.

Y - tunnus 3036086-7

Virkailijoiden yhteystietoja :

 

Puheenjohtaja: Marja-Liisa Sipilä

osoite: Oppipojankuja 6, 20780 Kaarina

sähköposti: sipil.marjal@gmail.com

 

Sihteeri: Liisa Pihkanen

osoite: Uimahallintie 1 A 12, 20780 Kaarina

sähköposti: 

pihkanen.liisa@gmail.com

 

Rahastonhoitaja Hannele Jalo​

osoite: Kiesikatu 1 as. 23 20780 Kaarina

puh. 045 121 8107

sähköposti: jalo.hannele@gmail.com

 

Jäsenasioittenhoitaja Liisa Vesma

osoite: Syysmäentie 6 A 1 20780 Kaarina

puh. 040 594 4064​

Sähköposti: liisa.vesma@gmail.com

 

Matkanvetäjät

Tuula Kaukonen. 044 353 5184       tellervotuula@gmail.com

Marja-Leena Virkki p. 045 320 6119  virkkimarjaleena@gmail.com

 

Matkat voi maksaa myös tilille FI67 5710 8320 1370 97 Viite 20174

 

Kotisivusta vastaa. Reijo Rainio. p. 0405432674

sähköposti: reijo.rainio@pp.inet.fi


Anna palautetta Kaarinan Eläkkeensaajat ry:n toiminnasta

tämän sivun yläosan vasemmasta kulmasta  " anna palautetta "

osiosta. Palaute ohjautuu kotisivun ylläpitäjälle.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                    
        
 
 
  
 
 
 

        

                                     1